“U kry” – Yll Limani publikon projektin e shumëpritur – Telegrafi

Yll Limani ka publikuar këngë më të re me titullin “U kry”.

Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale për të cilën u përkujdes produksioni “Fati.Tv”.

Teksti dhe muzika u realizuan nga këngëtari, teksa producent i saj është Fatjon Miftari.

Foto: Screenshot/YouTube

Klipi erdhi me regji të Ari Dalladaku, ndërsa ‘beat’ nga vëllai i artistit, Art.

Vlen të theksohet se protagoniste në videoklip është modelja dhe aktorja 63-vjeçare nga Spanja, Inge Ladd.

Ylli ndërkohë ka paralajmëruar se do të sjell edhe disa projekte të tjera gjatë sezonit të verës, mes tyre edhe një bashkëpunim të radhës me reperin Noizy. /Telegrafi/

TË FUNDIT

Mesjavë me aromë Championsi, spikat Napoli vs Real dhe Dortmund-Milan

Champions League rikthehet te martën dhe të mërkurën në Tring me duelet e dyta të fazës së grupeve.   Të martën spikat në mënyrë të...

Ademi: Opozita shqiptare, me urdhër të VMRO-së mbron monopolin e kazinove dhe bastoreve

Koordinatori i grupit parlamentar të BDI-së, Arbër Ademi përmes një press-konference tha se ligjin për kazinotë po e bllokon opozita shqiptare kryesuar nga VMRO-DPMNE. Ademi...

Ademi: Opozita po mbron interesin e kazinove, tash e dy vite ka bllokuar ligjin për lojra të fatit

Koordinatori i Bashkimit Demokratik për Integrim, Arbër Ademi në konferencë për media ka deklaruar se opozita shqiptare është shndërruar në megafon të opozitës maqedonase,...