Home Etiketë Ziadin Sela

etiketë: Ziadin Sela

Postimet e fundit

Të rastit

Sela: Do ta pengojmë shtyrjen e regjistrimit përmes Badenterit

Kreu i Aleancës për Shqiptarët deklaroi i prerë se koalicioni ASH-AAA do të përdor të gjitha mekanizmat për të penguar shtyrjen e regjistrimit të...

Vallëzuan gjatë orës policore, dasmorët dënohen me 30 mijë euro

Dasma i doli tejet e idhët një familje në Prilep dhe dasmorëve të ftuar. Fatin e keq e pësoi zoti i dasmës, por edhe dasmorët...

Bankat që s’flasin shqip!

Nga Naser PAJAZITI Jam klient i dy bankave të njohura “Sparkasse” dhe “Unibank” dhe në filialet ku kryejë shërbimet e zakonshme nuk ka asnjë nëpunës...

Video shokuese nga momenti kur brutalisht u rrah Ziadin Sela

Portali inSrory ka publikuar një video ku shihet se si rrihet brutalisht Ziadin Sela. Video është nga dhuna në kuvendin e Maqedonisë me datë 27...

Sebastian Fetel: Nuk largohem nga Ferrari

Sebastian Fetel, demantojë zërat se është duke u bërë gati që të ndrrojë mjedisin në Formula 1. “Kam thënë gjatë prezantimit të makinës se re...
Translate »