Home Etiketë Protesta

etiketë: Protesta

Postimet e fundit

Të rastit

Deçan, konfiskohen mish dhe suxhuk pasi nuk i plotësonin kushtet për konsumim

Një i dyshuar është arrestuar dje në Deçan për shkak se në lokalin e tij gjatë kontrollit nga inspektorët komunal dhe njësitë përkatëse policore,...

Në muajin e Ramazanit, Meka do të lejojë vetëm myslimanët e imunizuar

Nga fillimi i Ramazanit, vetëm myslimanët e imunizuar kundër Covid-19 do të lejohen të kryejnë pelegrinazhin e Umres, kanë thënë autoritetet saudite. Ndryshe nga Haxhi,...

Bastoret e Maqedonisë kundër ndryshimeve në Ligjin për lojëra të fatit: Pa punë mbesin...

Asociacioni i Bastoreve Sportive nuk i pranon ndryshimet në Ligjin për lojëra të fatit për shkak se me këtë, do të bëhet mbyllja e...

Gjermanët rikrijojnë klubet e natës

Festa e parë masive në kohë pandemie Gjermanët nuk kanë pritur hapjen e klubeve të natës të mbyllura si pasojë e pandemisë për të festuar....

Greqia edhe më tej nuk hapë kufijtë për Maqedoninë e Veriut

Për shtetasit e Maqedonisë, kufijtë e Greqisë mbesin të mbyllur edhe një javë, duke marrë parasysh atë që Qeveria greke e vazhdoi deri më...
Translate »