Home Etiketë Kurban Bajrami

etiketë: Kurban Bajrami

Postimet e fundit

Të rastit

Çulev: Kallëzim penal për një person nga Shkupi i cili në ‘Facebook’ ka përdorur...

Ministri Naqe Çulev njofton se në Ministrinë e Punëve të Brendshme dje ka përmes e-mailit ka arritur një denoncim për një person, i cili...

Alban Taipi, Dhurata E Ditëlindjes Antarësimi Në Agjencionin SPOCS Sports Consulting

Sulmuesi i ri i Renovës së Xhepçishtit, Alban Taipi sot feston ditëlindjen e 17-të. Sulmuesi korpulent në këtë ditë të veçantë mori një lajm...

Makina me emigrantë përplas makinën e policisë në rrugën Strumicë-Shtip, dy të vdekur

Dy emigrantë kanë ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti mes një  makine që po transportonte emigrantë dhe një makine të policisë. Ngjarja ka ndodhur...

Me vendim të Qeverisë, Kumanova futet në karantinë

Informacioni i minutave të fundit është se Qeveria e Maqedonisë Veriore ka vendosur që gjatë fundjavës Kumanova të vendoset në karantinë. Nga sonte në...

Kërkoni punë? Apliko tani!

Kompania Deve Kom me seli në Gostivarë, ka nevojë për punëtorë për Maqedoni, Shqipëri dhe Kosovë. Vende të lira: 5 Përfaqsues/e për Shqipëri dhe Kosovë ...
Translate »