Home Etiketë Bild

etiketë: Bild

Postimet e fundit

Të rastit

Lajm i mirë/ Halil Kastrati dhe “Jetimat e Ballkanit” i sigurojnë shtëpi familjes Veliu

Humanisti Halil Kastrati në faqen e tij në facebook ka njoftuar se familjes së Drilon Veliut nga Shkupi do t’i sigurohet një strehim. Halil Kastrati...

Zyra e Prokurorit të Specializuar jep detaje për arrestimin e Nasim Haradinajt

Zyra e Prokurorit të Specializuar ka konfirmuar arrestimin e nënkryetarit të Organizatës së veteranëve të Luftës së UÇK-së, Nasim Haradinaj. Zëdhënësi i këtij institucioni të...

Bujar Osmani: Tre të infektuar që i kam njohur tashmë kanë vdekur (VIDEO)

Zëvendëskryeministri Bujar Osmani sot në ‘Click plus’ tha se “tre njerëz që unë i kamë njohur dhe me të cilët kam komunikuar, sot janë...

OBSH: S’ka të dhëna që të shëruarit nuk mund të infektohen sërish

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha sot se aktualisht “nuk ka të dhëna” që njerëzit që janë shëruar nga sëmundja COVID-19 dhe kanë antitrupa,...

Ohri pa shkollë të mesme në gjuhën shqipe

Edhe pse tash disa vite në Shkollën e elektro-makinerisë në Ohër në konkursin parashihen dy paralele në gjuhën shqipe, njëra për energjetikë dhe tjetra...
Translate »