8.8 C
Skopje

Prishen planet, Sara Hoxha sërish shtatzënë? Ledri Vula trazon rrjetin

Blogerja dhe partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha është konfirmuar si konkurrente e “Dancing With the Stars” disa ditë me parë.

Ndërsa ditën e sotme këngëtari Ledri Vula ka postuar një InstaStory ku na ka lënë të kuptojmë dicka tjetër.

Ata ndodhen me pushime së bashku me vogëlushen e tyre ndërsa Ledri ka publikuar një foto në story ku shkruan: “vet i katërt”.

Këngëtari shihet në pasqyrë e në ekran të telefonit.

Mos ndoshta Sarës do ti prishen planet për “Dancing with the Stars”? Le të shohim!

 

TË FUNDIT

Dhëndri masakron me thikë vjehrrin dhe kunatin në Vlorë

Një sherr Brenda familjes coi në plagosjen e dy personave në Vlorë mbrëmjen e kësaj të diele.   Xhevdet Braushi, 62 vjeç dhe djali i tij...

Franca dhuron spektakël dhe kalon në çerekfinale, show i Mbappe

Franca vazhdon misionin duke mposhtur Poloninë 3 me 1 e duke siguruar një biletë për në cerëkfinale të Kupës së Botës. Gjelat e nisën...

Anglia likujdon Senegalin; tani supersfida me Francën në çerekfinale

Anglia fitoi lehtësisht 3-0 ndaj Senegalit dhe siguroi një biletë për në cerekfinale.   Tashmë djemtë e Gareth Southgate do të përballen me Francën në...

Shpallen fituesit e Primareve në Elbasan, Kukës, Durrës, Lushnjë, Korçë/ Kandidatët e Metës fitojnë në 4 Bashki

Partia demokratike dhe koalicioni opozitar shpalli sot ekipin e kandidateve me te cilet do te kerkoje fitoren perballe mazhorances socialiste ne 14 maj.   Kandidatet per...