8.8 C
Skopje

Pogba vijon rikuperimin, shumë pranë rikthimit në fushë


schedule18:50 – 18 Gusht, 2022

Pas zgjedhjes së terapisë konservatore për të shmangur operacionin, Paul Pogba punon për t’u rikthyer në dispozicion të Allegrit sa më shpejt të jetë e mundur.

Programi alternativ i punës mes palestrës dhe pishinës po ecën pa probleme, shkruan gazzetta.it. Francezi së shpejti do të rikthehet në fushë.

Nëse gjithçka shkon siç është planifikuar, ai tashmë mund të jetë në dispozicion të Allegrit për ndeshjen kundër Salernitana në 10-11 shtator dhe puna në fushën individuale duhet të fillojë së shpejti. /abcnews.al/


TË FUNDIT

Dhëndri masakron me thikë vjehrrin dhe kunatin në Vlorë

Një sherr Brenda familjes coi në plagosjen e dy personave në Vlorë mbrëmjen e kësaj të diele.   Xhevdet Braushi, 62 vjeç dhe djali i tij...

Franca dhuron spektakël dhe kalon në çerekfinale, show i Mbappe

Franca vazhdon misionin duke mposhtur Poloninë 3 me 1 e duke siguruar një biletë për në cerëkfinale të Kupës së Botës. Gjelat e nisën...

Anglia likujdon Senegalin; tani supersfida me Francën në çerekfinale

Anglia fitoi lehtësisht 3-0 ndaj Senegalit dhe siguroi një biletë për në cerekfinale.   Tashmë djemtë e Gareth Southgate do të përballen me Francën në...

Shpallen fituesit e Primareve në Elbasan, Kukës, Durrës, Lushnjë, Korçë/ Kandidatët e Metës fitojnë në 4 Bashki

Partia demokratike dhe koalicioni opozitar shpalli sot ekipin e kandidateve me te cilet do te kerkoje fitoren perballe mazhorances socialiste ne 14 maj.   Kandidatet per...