Përfshihet nga zjarri një shtëpi e pabanuar në Cërnillë të FerizajtAutori: Gazeta inFokus


09:43 | 26 May 2023

Në Fshatin Cërnillë të Ferizajt mbrëmë një person ka raportuar në polici se shtëpia e tij, e cila është e pabanuar, është përfshirë nga zjarri.

Organet e rendit njoftojnë se dyshohet që zjarri është vënë nga një i dyshuar mashkull kosovar.

Njësitë relevante policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe rasti vazhdon në procedurë hetimore.


TË FUNDIT

Jenna Dewan zbulon se po planifikon të martohet me partnerin e saj, Steve Kazee – Telegrafi

Jenna Dewan konfirmoi se ajo kishte caktuar një vend për martesën e saj të ardhshme me Steve Kazee gjatë një interviste me Us Weekly. Këngëtarja...

Rinumërimi i votave në Rrogozhinë, shpallet fitues kandidati i PS

Ka përfunduar rinumërimi i votave në Bashkinë e Rrogozhinës dhe rezultati mbetet e pandryshuar, me kandidatin e PS fitues.Kandidati i PS, Edison Memolla ka...

Njohësit e marrëdhënieve ndërkombëtare shprehen skeptikë. A do t’i dëgjojë Kurti kërkesat e Escobarit e Lajçakut?!

Gjatë kësaj të hëne në një vizitë zyrtarë do të qëndrojnë i dërguari special i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin Perëndimor, Gabriel...

Kush e inicioi arrestimin e artistëve në Bujanoc? – Pse po përmendet Shqiprim Arifi?

Sonte u raportua për arrestimin e drejtorit të Shtëpisë së Kulturës në Bujanoc dhe producentit e aktorit Gani Veseli. Ata pas arrestimit u morën...