8.8 C
Skopje

Me postimin e fundit, Tuna sapo zbuloi se punët me Patrisin nuk janë aspak mirë (FOTO LAJM)

Një nga ndarjet më të përfolura, në kohën kur ndodhi por edhe rishtazi, është ajo mes Tunës dhe Patris Berishës. Në kohën kur lajmi u bë publik, u aludua shumë mbi arsyen e ndarjes, megjithatë dhënia fund e historisë mori vëmendje sidomos për faktin se këngëtarja ishte në pritje të ëmbël dhe dyshja u bënë prindër për herë të dytë disa muaj më pas.

Që nga ajo kohë, Tuna ka qenë aktive në muzikë dhe rrjetet sociale, për kauza të ndryshme, ndërsa Patrisi ka mbajtur një “profil të ulët”, megjithatë nuk ka pasur shenja as të një ribashkimi, as të një konflikti të ri mes tyre. Por drama mes ish-partnerëve duket se vazhdon dhe këtë e konfirmon postimi i fundit i artistes në Instagram .

Ajo ka postuar një foto të djemve të saj në InstaStory, ndërsa menjëherë pas kësaj një deklaratë e cila lexon: “Baballarët e vërtetë i mbështesin fëmijët e tyre pa pasur nevojë që t’jua thotë ligji që duhet ta bëjnë”

TË FUNDIT

“Jo azil emigrantëve shqiptarë”/ Ministri i Emigracionit në Britani: Vijnë nga një vend i sigurt 

Pas shumë diskutimeve për emigrantët e paligjshëm, Anglia mund të ndalojë shqiptarët që të kërkojnë azil. Ministri i Emigracionit Robert Jenrick deklaroi se...

Dhëndri masakron me thikë vjehrrin dhe kunatin në Vlorë

Një sherr Brenda familjes coi në plagosjen e dy personave në Vlorë mbrëmjen e kësaj të diele.   Xhevdet Braushi, 62 vjeç dhe djali i tij...

Franca dhuron spektakël dhe kalon në çerekfinale, show i Mbappe

Franca vazhdon misionin duke mposhtur Poloninë 3 me 1 e duke siguruar një biletë për në cerëkfinale të Kupës së Botës. Gjelat e nisën...

Anglia likujdon Senegalin; tani supersfida me Francën në çerekfinale

Anglia fitoi lehtësisht 3-0 ndaj Senegalit dhe siguroi një biletë për në cerekfinale.   Tashmë djemtë e Gareth Southgate do të përballen me Francën në...