8.8 C
Skopje

Marina dhe Getoar festuan përvjetorin, moderatorja zbulon kush bën ligjin në shtëpinë e saj

Një tjetër çift feston sot përvjetorin, bëhet fjalë për Marina Vjollcën dhe Getoar Selimin. Moderatorja ka publikuar një foto nga pushimet ku uron burrin për pervjetorin.

Ajo ka bërë një dedikim dhe ka zbuluar një sekret të familjes së saj. “Martesa është një marrëdhënie ku njëra ka gjithmonë të drejtë dhe tjetri është burri! Gëzuar përvjetorin dashuri” shkruan Marina.

Pra, e morëm vesh në familjen e tyre ligjin e bën Marina!

 

TË FUNDIT

“Jo azil emigrantëve shqiptarë”/ Ministri i Emigracionit në Britani: Vijnë nga një vend i sigurt 

Pas shumë diskutimeve për emigrantët e paligjshëm, Anglia mund të ndalojë shqiptarët që të kërkojnë azil. Ministri i Emigracionit Robert Jenrick deklaroi se...

Dhëndri masakron me thikë vjehrrin dhe kunatin në Vlorë

Një sherr Brenda familjes coi në plagosjen e dy personave në Vlorë mbrëmjen e kësaj të diele.   Xhevdet Braushi, 62 vjeç dhe djali i tij...

Franca dhuron spektakël dhe kalon në çerekfinale, show i Mbappe

Franca vazhdon misionin duke mposhtur Poloninë 3 me 1 e duke siguruar një biletë për në cerëkfinale të Kupës së Botës. Gjelat e nisën...

Anglia likujdon Senegalin; tani supersfida me Francën në çerekfinale

Anglia fitoi lehtësisht 3-0 ndaj Senegalit dhe siguroi një biletë për në cerekfinale.   Tashmë djemtë e Gareth Southgate do të përballen me Francën në...