Majlinda e ka tepruar me ndërhyrje në fytyrë, nuk po duket më as që është grua – Ora Info

Bukuroshja Majlinda Zeka, u bë personazh publik që kur zyrtarizoi lidhjen me Majkun.

Por, akoma më e përfolur u bë pas ndarjes me të, e më pas edhe lindjes së djalit, përcjell ORAinfo.

Në fotografinë e fundit, ajo është shfaqur nga vetura e saj, por ndërhyrjet bien në sy.

Sidomos tek pjesave e buzëve, mund të vërehet qartë intervenimi në to./ORAinfo/

TË FUNDIT

Ademi: Opozita shqiptare, me urdhër të VMRO-së mbron monopolin e kazinove dhe bastoreve

Koordinatori i grupit parlamentar të BDI-së, Arbër Ademi përmes një press-konference tha se ligjin për kazinotë po e bllokon opozita shqiptare kryesuar nga VMRO-DPMNE. Ademi...

Ademi: Opozita po mbron interesin e kazinove, tash e dy vite ka bllokuar ligjin për lojra të fatit

Koordinatori i Bashkimit Demokratik për Integrim, Arbër Ademi në konferencë për media ka deklaruar se opozita shqiptare është shndërruar në megafon të opozitës maqedonase,...

Shqipëri, merren në mbrojtje dy prokurore

Mbrojta ndaj prokurores Musabelli dhe Selimit, që ende e ka statusin e magjistrates, ka ardhur pas rrëfimit të të penduarit të drejtësisë, Artan Tafani,...

Roma rikthehet tek fitorja, Atalanta shpërdoron ndaj Juventusit

Roma mundi Frosinonen në javën e 7 të Serie A duke marrë frymë thellë, të paktën për momentin, nga luhatjet e mëdha në...