8.8 C
Skopje

Ledri vuan nga sëmundja “Vitiligo” por ja si Sara tregon mbështetjen për partnerin e saj

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të përmendur në showbizin shqiptar.

Ledri e ka treguar haptazi dëshirën e tij për të pasur një tjetër fëmijë e për ta bërë Poemën me motër ose vëlla.

Ndërkohë, së fundmi Sara Hoxha ka publikuar një foto ku dallohet mjaft qartë dora e Ledrit, i cili në fakt prej kohësh vuan nga sëmundja vitiligo.

“Vitiligo nuk është dukur asnjëherë kaq cool”, shkruan Sara./albeu.com

 

TË FUNDIT

Dhëndri masakron me thikë vjehrrin dhe kunatin në Vlorë

Një sherr Brenda familjes coi në plagosjen e dy personave në Vlorë mbrëmjen e kësaj të diele.   Xhevdet Braushi, 62 vjeç dhe djali i tij...

Franca dhuron spektakël dhe kalon në çerekfinale, show i Mbappe

Franca vazhdon misionin duke mposhtur Poloninë 3 me 1 e duke siguruar një biletë për në cerëkfinale të Kupës së Botës. Gjelat e nisën...

Anglia likujdon Senegalin; tani supersfida me Francën në çerekfinale

Anglia fitoi lehtësisht 3-0 ndaj Senegalit dhe siguroi një biletë për në cerekfinale.   Tashmë djemtë e Gareth Southgate do të përballen me Francën në...

Shpallen fituesit e Primareve në Elbasan, Kukës, Durrës, Lushnjë, Korçë/ Kandidatët e Metës fitojnë në 4 Bashki

Partia demokratike dhe koalicioni opozitar shpalli sot ekipin e kandidateve me te cilet do te kerkoje fitoren perballe mazhorances socialiste ne 14 maj.   Kandidatet per...