Klea Huta publikon me videoklip këngën dedikuar Elgit Dodës – Telegrafi

Çifti i famshëm, Elgit Doda dhe Klea Huta organizuam një dasmë madhështore më 5 qershor në jug të Shqipërisë.

Në praninë e familjarëve dhe miqve të tyre, dyshja festuan për dashurinë e tyre që nisi vite më parë.

Çifti që janë prindër të një djali 3 vjeç shkëlqyen në ditë më të rëndësishme për ta teksa u argëtuan nën ritmet e muzikës shqiptare.

Foto: Screenshot/YouTube

Kur kanë kaluar disa ditë nga ceremonia, Klea ka publikuar edhe një këngë si dedikim për historinë e tyre.

Foto: Screenshot/YouTube

Kënga me titullin “4” u shoqërua edhe me videoklip që solli pamje të shkëputura nga dita magjike e dyshes.

Projekti i plotë tashmë gjendet i publikuar në kanalin zyrtar të Elgitit në YouTube. /Telegrafi/

TË FUNDIT

Roma rikthehet tek fitorja, Atalanta shpërdoron ndaj Juventusit

Roma mundi Frosinonen në javën e 7 të Serie A duke marrë frymë thellë, të paktën për momentin, nga luhatjet e mëdha në...

Nga mesnata benzina lirohet, nafta shtrenjtohet

Komisioni Rregullator për Energjetikë solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht 0,25 %...

Petkoviç: Kërkojmë nga KFOR-i dhe EULEX-i të jenë objektivë

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Petar Petkoviç, ka thënë ditën e stome se autoritetet në Serbi nuk janë duke kërkuar...

Për herë të parë në mediat shqiptare, spikerja virtuale jep lajmet

Euronews Albania, ditën e sotme ka ardhur me një risi të re. Bëhet fjalë për spikeren virtuale e krijuar tërësisht prej Inteligjencës Artificiale.Spikerja virtuale...