Kida vë në pah linjat trupore, teksa shfaqet provokuese nga pushimet

Këngëtarja e njohur shqiptare, Orhidea Latifi – Kida, është mjaft aktive dhe ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Bukuroshja, e ndjekur nga mbi dy milionë njerëz në Instagram, së fundmi është duke shijuar pushimet në një nga bregdetet shqiptare.

Me këtë rast, ajo nuk ka munguar me fotografi provokuese ku ka vënë në pah linjat trupore me bikini.

Kida (Foto: Screenshot/Instagram)

Në disa poza para pasqyrës, krijuesja e hitit “Mo jo” shfaqet në formë të mahnitshme në bikinit me ngjyrë të zezë.

Ajo kujdeset mjaft shumë për linjat trupore dhe madje është shumë e rregullt me palestër.

Kida (Foto: Screenshot/Instagram)

E njëjta nga ana tjetër javë më parë solli projektin e ri “Luje belin” në bashkëpunim me Dafina Zeqirin.

Kjo këngë për vetëm një periudhë të shkurtër mblodhi afro gjashtë milionë klikime në YouTube. /Telegrafi/

TË FUNDIT

Jenna Dewan zbulon se po planifikon të martohet me partnerin e saj, Steve Kazee – Telegrafi

Jenna Dewan konfirmoi se ajo kishte caktuar një vend për martesën e saj të ardhshme me Steve Kazee gjatë një interviste me Us Weekly. Këngëtarja...

Rinumërimi i votave në Rrogozhinë, shpallet fitues kandidati i PS

Ka përfunduar rinumërimi i votave në Bashkinë e Rrogozhinës dhe rezultati mbetet e pandryshuar, me kandidatin e PS fitues.Kandidati i PS, Edison Memolla ka...

Njohësit e marrëdhënieve ndërkombëtare shprehen skeptikë. A do t’i dëgjojë Kurti kërkesat e Escobarit e Lajçakut?!

Gjatë kësaj të hëne në një vizitë zyrtarë do të qëndrojnë i dërguari special i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin Perëndimor, Gabriel...

Kush e inicioi arrestimin e artistëve në Bujanoc? – Pse po përmendet Shqiprim Arifi?

Sonte u raportua për arrestimin e drejtorit të Shtëpisë së Kulturës në Bujanoc dhe producentit e aktorit Gani Veseli. Ata pas arrestimit u morën...