Kënga e re e Nita Latifit “2 gota” lansohet të shtunën – Telegrafi

Pas pjesëmarrjes në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania, këngëtarja Nita Latifi iu është rikthyer aktiviteteve muzikore.

Artistja nga Kosova prej ditësh ka njoftuar për finalizimin e një projekti të ri që do të duhej të lansohej sot (e premte).

Por, në një postimi të fundit në InstaStory, Nita tha se për arsye të problemeve teknike publikimi i këngës është shtyrë për ditën e shtunë.

Foto: Nita Latifi/Instagram

“Të gjithë ju që e keni pritë këngën sonte, për shkaqe teknike kënga del nesër në orën 20:00”, ka shkruar këngëtarja.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur këngëtarja, por që padyshim do të mirëpritet nga fansat e saj.

Theksojmë që Nita qëndroi për më shumë se 100 ditë brenda shtëpisë së famshme dhe rrugëtimi i saj po komentohet edhe disa javë pas përfundmit të formatit. /Telegrafi/

TË FUNDIT

Rinumërimi i votave në Rrogozhinë, shpallet fitues kandidati i PS

Ka përfunduar rinumërimi i votave në Bashkinë e Rrogozhinës dhe rezultati mbetet e pandryshuar, me kandidatin e PS fitues.Kandidati i PS, Edison Memolla ka...

Njohësit e marrëdhënieve ndërkombëtare shprehen skeptikë. A do t’i dëgjojë Kurti kërkesat e Escobarit e Lajçakut?!

Gjatë kësaj të hëne në një vizitë zyrtarë do të qëndrojnë i dërguari special i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin Perëndimor, Gabriel...

Kush e inicioi arrestimin e artistëve në Bujanoc? – Pse po përmendet Shqiprim Arifi?

Sonte u raportua për arrestimin e drejtorit të Shtëpisë së Kulturës në Bujanoc dhe producentit e aktorit Gani Veseli. Ata pas arrestimit u morën...

Arrihet ujdia në BE për azilkërkuesit

Pas disa orësh bisedimesh në takimin e Luksemburgut, ministrat e brendshëm të BE-së i dhanë dritën jeshile reformës së zgjeruar të procedurës së...