Izet Mexhiti: Ali Ahmetin e kemi duruar 20 vjet

Izet Mexhiti nga Grupi i Zjarrit i ftuar sonte në emisionin Click Plus në TV21, komentoi vetlargimin e tyre nga BDI-ja.

Më tej ai përsëri gishtin e drejtoi tek kryetari i partisë Ali Ahmeti duke e akuzuar atë për vendimet që merr dhe se si grup tashmë nuk do të respektojnë vendimet e tij.

Por e gjitha kjo që ndodhi, sipas Mexhitit është se si grup e kanë duruar për 20 vite Ali Ahmetin në krye të BDI-së.

TË FUNDIT

Van Basten i kërkon FIFA-s inkuadrimin e dy rregullave që do ta ndryshonin futbollin përgjithmonë – Telegrafi

Futbollisti legjendar holandez, Marco van Basten, i ka shkruar presidentit të FIFA-s, Gianni Infantino, duke i kërkuar dy ndryshime të mëdha rregullore. Van Basten...

KFOR-i ndihmon Policinë e Kosovës të largojnë veturën e bllokuar nga protestuesit serbë në Zveçan

Një zyrtarë policor ka tentuar të dal me veturën e Policisë nga mes zona e sigurisë dhe protestuesve serbë, të cilët po vazhdojnë edhe...

Jenna Dewan zbulon se po planifikon të martohet me partnerin e saj, Steve Kazee – Telegrafi

Jenna Dewan konfirmoi se ajo kishte caktuar një vend për martesën e saj të ardhshme me Steve Kazee gjatë një interviste me Us Weekly. Këngëtarja...

Rinumërimi i votave në Rrogozhinë, shpallet fitues kandidati i PS

Ka përfunduar rinumërimi i votave në Bashkinë e Rrogozhinës dhe rezultati mbetet e pandryshuar, me kandidatin e PS fitues.Kandidati i PS, Edison Memolla ka...