“Ishe pa të brendshme?”/ Pyetja që vendosi në siklet Shqipen…

384

Vijojnë të dhurojnë surpriza protagonistët e emisionit “Përputhen” në Top Channel.

Pas një seance në palestër, Shqipja dhe Arbi shkuan në një qendër masazhi. Por kjo gjë rezultoi një moment sikleti për Shqipen.

Ajo tha se e kishte shumë të vështirë xhirimin e asaj skene, duke shtuar se u kërkoi të gjithëve të dilni jashtë në momentin që u shtri.

Ndërsa akoma dhe më të nxehtë situatën e bëri Fatjoni, i cili e pyeti bukuroshen brune, a kishte veshur të brendshme në atë moment.

Fatjoni: Ishe pa të brendshme?

Shqipja: U thashë të gjithëve të dilnin jashtë që unë të shtrihesha. Kam qenë shumë në siklet…