8.8 C
Skopje

“Gjithçka e imja”, Getoar Selimi ndan foton më të ëmbël me të bijën (FOTO LAJM)

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku shqiptar.

Ata u bënë prindër për herë të parë në nëntor të vitit të kaluar dhe u bekuan me një vajzë.

Që nga ai moment jeta e dyshes ka ndryshuar dhe çdo gjë rrotullohet rreth së bijës, Marget.

Pak minuta më parë, Geti postoi një foto teksa mban në krahë vogëlushen dhe ka shkruar: “Gjithçka e imja”.

Ndërsa për sa i përket Marinës, ajo është rikthyer në ekran këtë sezon me spektaklin e saj, “Klanifornia”./albeu.com/

TË FUNDIT

“Jo azil emigrantëve shqiptarë”/ Ministri i Emigracionit në Britani: Vijnë nga një vend i sigurt 

Pas shumë diskutimeve për emigrantët e paligjshëm, Anglia mund të ndalojë shqiptarët që të kërkojnë azil. Ministri i Emigracionit Robert Jenrick deklaroi se...

Dhëndri masakron me thikë vjehrrin dhe kunatin në Vlorë

Një sherr Brenda familjes coi në plagosjen e dy personave në Vlorë mbrëmjen e kësaj të diele.   Xhevdet Braushi, 62 vjeç dhe djali i tij...

Franca dhuron spektakël dhe kalon në çerekfinale, show i Mbappe

Franca vazhdon misionin duke mposhtur Poloninë 3 me 1 e duke siguruar një biletë për në cerëkfinale të Kupës së Botës. Gjelat e nisën...

Anglia likujdon Senegalin; tani supersfida me Francën në çerekfinale

Anglia fitoi lehtësisht 3-0 ndaj Senegalit dhe siguroi një biletë për në cerekfinale.   Tashmë djemtë e Gareth Southgate do të përballen me Francën në...