Flet eksluzivisht Adnani nga Shkupi që ‘heshti’ Komitët ja mesazhi i tij (VIDEO)

781

ADNANI nga Shkupi, shqiptari që bëri të heshtin “KOMITI”

Diten e djeshme ne lagjen Gjorqe Petrov te Shkupit tifo grupi maqedon Komitet ofenduan shqiptaret por kur disa krushq shqiptare qe mernin nuse u ndalen dhe dolen nga veturat dhe motoret ata iken nga frika dhe u shperndane menjeher.

Gazetari Furkan Saliu në rrjetin e tij social ka postuar VIDEO mesazhin e Adnanit: