8.8 C
Skopje

E treta e vërteta, Mozzik dhe Loredana rikthehen sërish bashkë? Këngëtarja vulos të vërtetën

Marrëdhënia e Mozzik dhe Loredanës ka qenë në fokus, sidomos pas këngës të saj me Noizyn.

Këngëtarja u përfol për një lidhje me Noizyn dhe pati shumë kunja për ta edhe nga ana e Mozzik.

Por mos ndoshta Loredana dhe Mozzik kanë vendosur ti japin sërish një mundësi njëri tjetrit? Loredana ka kthyer në Instagramin e saj të gjitha fotot me Mozzik që ka pasur dikur. Epo ndoshta hera e tretë dhe e vërtetë që ata pajtohen.

Mozzik e Loredana janë prindër tê një vogëlusheje, ndonse fliten herë pas here për marrëdhënie të reja, kthehen sërish bashkë!

TË FUNDIT

Dhëndri masakron me thikë vjehrrin dhe kunatin në Vlorë

Një sherr Brenda familjes coi në plagosjen e dy personave në Vlorë mbrëmjen e kësaj të diele.   Xhevdet Braushi, 62 vjeç dhe djali i tij...

Franca dhuron spektakël dhe kalon në çerekfinale, show i Mbappe

Franca vazhdon misionin duke mposhtur Poloninë 3 me 1 e duke siguruar një biletë për në cerëkfinale të Kupës së Botës. Gjelat e nisën...

Anglia likujdon Senegalin; tani supersfida me Francën në çerekfinale

Anglia fitoi lehtësisht 3-0 ndaj Senegalit dhe siguroi një biletë për në cerekfinale.   Tashmë djemtë e Gareth Southgate do të përballen me Francën në...

Shpallen fituesit e Primareve në Elbasan, Kukës, Durrës, Lushnjë, Korçë/ Kandidatët e Metës fitojnë në 4 Bashki

Partia demokratike dhe koalicioni opozitar shpalli sot ekipin e kandidateve me te cilet do te kerkoje fitoren perballe mazhorances socialiste ne 14 maj.   Kandidatet per...