8.8 C
Skopje

DJ Geek festoi ditëlindjen, Dafina Zeqiri zbulon dhuratën luksoze që i bëri

Ditën e djeshme Dj Geek festonte ditëlindjen ku sigurisht urimin më të bukur e ka marrë nga partnerja e tij Dafina Zeqiri. Por nuk ka mbaruar me aq!

Dafina ka vendosur ti bëjë dhuratë një varëse të trashë florir e cila është e sigurt që kushton shumë. Ata kanë publikuar videon teksa Dafina ja vendos në qafë.

“Të dua o shpirt”- shkruan Geek përbri kësaj video. Epo çuna nje e dashur si Dafina u duhet e i keni zgjidhur hallet!

TË FUNDIT

Dhëndri masakron me thikë vjehrrin dhe kunatin në Vlorë

Një sherr Brenda familjes coi në plagosjen e dy personave në Vlorë mbrëmjen e kësaj të diele.   Xhevdet Braushi, 62 vjeç dhe djali i tij...

Franca dhuron spektakël dhe kalon në çerekfinale, show i Mbappe

Franca vazhdon misionin duke mposhtur Poloninë 3 me 1 e duke siguruar një biletë për në cerëkfinale të Kupës së Botës. Gjelat e nisën...

Anglia likujdon Senegalin; tani supersfida me Francën në çerekfinale

Anglia fitoi lehtësisht 3-0 ndaj Senegalit dhe siguroi një biletë për në cerekfinale.   Tashmë djemtë e Gareth Southgate do të përballen me Francën në...

Shpallen fituesit e Primareve në Elbasan, Kukës, Durrës, Lushnjë, Korçë/ Kandidatët e Metës fitojnë në 4 Bashki

Partia demokratike dhe koalicioni opozitar shpalli sot ekipin e kandidateve me te cilet do te kerkoje fitoren perballe mazhorances socialiste ne 14 maj.   Kandidatet per...