31.8 C
Skopje

Showbiz

Vajza me këmbët më të gjata në botë

Një vajzë 19-vjeçare nga Teksasi, e cila theu jo vetëm një, por dy Rekorde Botërore Guinness për këmbët e saj të gjata. Ajo ëstë Maci Currin, me gjatësi 2 metra e 7 cm e gjatë, pasi lartësia e këmbës së...

Vajza e Madonna-s, Lourdes, shfaqet në pistën e modës me kostum të ngushtë në Javën e Modës në Paris

Lourdes Leon, modelja 25-vjeçare, e bija e Madonna-s, eci në pistë gjatë shfaqjes së veshjeve për meshkuj Marine Serre Pranverë Verë 2023 në Javën e Modës në Paris  dhe dukej si mbretëresha e popit. IlustrimiMë 25 qershor, modelja Lourdes bëri...

Gigi dhe Bella Hadid nuk njihen me prerjen e flokëve dhe vetulla të zbardhura për shfaqjen e Marc Jacobs

Për shfaqjen e modës Vjeshtë/Dimër 2022 të Marc Jacobs në qytetin e Nju Jorkut më 27 qershor, supermodelet dukeshin krejtësisht të panjohura teksa i vinin gjërat e tyre në pistë. Bella 25 vjeçare, dhe Gigi 27 vjeçare, të dy...

Elle Jimenez, “Një sirenë e vërtetë”

Pasionin e saj për krijesat mitike e kanë kthyer atë në një “Sirenë të vërtetë”. Elle Jimenez ose ‘Mermaid Elle’, nga Miami Beach, është një interpretuese nënujore e certifikuar me kohë të plotë. Duke u rritur, Elle ishte magjepsur nga...

LAJMET MË TË LEXUARA

Translate »