22.8 C
Skopje

Kosova

HULUMTIMI/ Në Serbi po rritet përkrahja për pavarësinë e Kosovës (FOTO LAJM)

Instituti i Beogradit për Çështje Evropiane ka bërë një hulumtim të opinionit publik në Serbi. Në këtë hulumtim të publikuar më 17 gusht janë përfshirë 1 mijë e 228 persona, dhe pyetjet për ta kanë qenë kryekëput të lidhura...

“E frikësuar”, Dafina Zeqiri përfundon në spital pas problemeve shëndetësore (FOTO LAJM)

Pak kohë më parë, Dafina Zeqiri tregoi se iu nënshtrua një operacioni në gju për shkak të një dëmtimi në ligamente. Megjithatë, këngëtarja ka theksuar se përballet vazhdimisht me probleme për shkak të gjurit. Dhe mesa duket, ky problem...

LAJMET MË TË LEXUARA

Bomba e mbrëmjes: Casemiro kalon testet mjekësore dhe firmos për Man United

schedule23:44 - 18 Gusht, 2022 Duke cituar informacione nga Anglia, Marca spanjolle thekson se ka një marrëveshje përfundimtare mes...

Po i injoroj të gjitha dhe po i hipi avionit – Abc News

schedule20:03 - 18 Gusht, 2022 Moderatorja simpatike, Bora Zemani, është vënë sërish në qendër të vëmendjes, këtë herë shkak është...

“Kërkojmë dy budallenj”, gjobiten turistët që bënë sërf në Venecia dhe inatosën kryebashkiakun

schedule21:10 - 18 Gusht, 2022 Dy turistë që bënë sërf në Kanalin e Venecias, janë identifikuar, gjurmuar dhe gjobitur...
Translate »